Transport zagraniczny - Włochy, Niemcy, Holandia - Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka

Przejdź do treści

Transport zagraniczny - Włochy, Niemcy, Holandia

Oferta

Oferujemy międzynarodowe przewozy chłodnicze po całej Europie i Rosji. Preferowane przez nas kierunki to Niemcy, Belgia, Holandia, Dania, Francja, Hiszpania, Grecja, Włochy, Wielka Brytania oraz Białoruś. Jeśli interesujący Państwa kierunek nie został wymieniony, jesteśmy otwarci na nowe propozycje.
We współpracy z naszymi klientami jesteśmy długodystansowcami. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Długoletnie doświadczenie kadry pracowniczej związane z transportem jest gwarancją rzetelnej i profesjonalnej obsługi, natomiast otwartość i dynamizm młodych pracowników pozwala na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań.

Posiadamy wszelkie niezbędne Certyfikaty i uprawnienia na przewóz rzeczy i żywych zwierząt oraz ubezpieczenie Przewoźnika. Wykorzystujemy również tabor współpracujących z nami firm transportowych. Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem na trasach międzynarodowych. Świadczymy usługi nie tylko dla firm z branży mięsnej, spożywczej jak również dla branż nie związanych z produktami szybko psującymi się.


Wróć do spisu treści