Transport krajowy - transport chłodniczy, przewóz żywca - Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka

Przejdź do treści

Transport krajowy - transport chłodniczy, przewóz żywca

Oferta

Jesteśmy profesjonalnym partnerem w zakresie usług transportowych. Posiadamy trzy oddziały w Sokołowie Podlaskim, Kole oraz Jarosławiu.

Posiadamy ponad 3
9-letnie doświadczenie w przewozach chłodniczych oraz żywych zwierząt. Wypracowaliśmy optymalne metody pracy idące w parze z efektywnością transportu. W naszych działaniach dużą wagę przykładamy do jakości świadczonej usługi oraz terminowości, więc wiele dostaw realizujemy na zasadzie DZIŚ ZAMÓWIENIE – DZIŚ DOSTAWA. Wykonujemy przewozy taborem własnym, jak również za pośrednictwem usług podwykonawców. Oferujemy wiarygodność i rzetelność we wszystkich podejmowanych przez nas działaniach, wzajemne korzyści oraz szacunek dla partnera. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę pracowników. W transporcie chłodniczym wykorzystujemy pojazdy o ładowności do 22t mogących pomieścić do 33 palet. Wszystkie pojazdy wyposażone są w zabudowy chłodnicze między innymi Firm: KRONE, LAMBERET, SCHMITZ, IGLOOCAR w tym chłodnie specjalistyczne hakowe do przewozu półtuszy i ćwierci oraz dwukomorowe umożliwiające przewóz towarów w dwóch niezależnych temperaturach. Realizujemy przewozy towarów w kontrolowanej temperaturze. Największe doświadczenie mamy w przewozie artykułów spożywczych np.: mięso, wędliny, owoce, warzywa, słodycze, pieczywo itp. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego. Gwarantujemy najwyższe standardy higieniczno-sanitarne by zapewnić optymalne warunki przewożonym towarom.
Posiadamy zabudowy trzy i czteropoziomowe do przewozu trzody chlewnej, bydła oraz
warchlaków. Nasze środki transportu spełniają wszystkie wymogi weterynaryjne niezbędne do transportu żywych zwierząt. Pojazdy spełniają normy dotyczące ochrony środowiska EURO 4 i EURO 5 oraz są przystosowane  do długodystansowego transportu zwierząt powyżej 8 godzin, posiadają między innymi system nawigacji GPS, czujniki temperatury, poidła, wentylatory, podgrzewane podłogi. Usługi transportowe wykonują przeszkoleni i doświadczeni kierowcy z długoletnim stażem pracy przygotowani do przewozu zwierząt w kraju jak i zagranicą. Najnowocześniejszy tabor samochodowy renomowanych firm tj. VOLVO, SCANIA i IVECO gwarantuje szybkie, sprawne i terminowe wywiązanie się z każdego zamówienia powierzonego naszej firmie.

Wróć do spisu treści