Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo - Blog - Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka

Przejdź do treści

Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo

Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka
Opublikowany przez w COR ·
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzaniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach. W akcję włącza się także Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów    WSK 001 działająca przy firmie „Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o.

 
Akcja pod nazwą „Twoje Światła – Twoje bezpieczeństwo”  ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Kierowcy w dniach 24 listopada oraz 1-go, 8-tego i 15-tego grudnia 2018 r. będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia i ustawienie świateł w swoich pojazdach. Warto zwrócić uwagę na stan oświetlenia pojazdów, którego jakość bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WSK 001 działająca przy firmie „Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o. podczas trwania akcji czynna będzie w godzinach  8.00-16.00.
 
 
Okręgowa Stacji Kontroli Pojazdów WSK 001 posiada wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem. Okresowe badania pojazdów wykonywane są na Stacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-18.00, w soboty zaś w godzinach od 8.00 – 16.00. Zachęcamy do kontaktu pod nr tel.: 795 509 053.Wróć do spisu treści