Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. na XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowalnych i Dni z Doradztwem Roliczym w Szepietowie - Blog - Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka

Przejdź do treści

Menu główne:

Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. na XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowalnych i Dni z Doradztwem Roliczym w Szepietowie

Opublikowany przez w COR ·
\n\n
W\ndniach 22-25 września 2017 roku w Bednarach odbyła się XVIII Międzynarodowa\nWystawa Rolnicza Agro Show.Jest to jedna z największych wystaww Europie. Nie\nmogło nas tam zabraknąć. Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. uczestniczyła w tym\nwydarzeniu oferując odwiedzającym możliwość skupu bydła i oferując usługi\ntransportu żywych zwierząt.
\n\n
\n\n
W\nSzepietowie w dniach 24-25 czerwca 2017 r. odbyła się XXIV Regionalna Wystawa\nZwierząt Hodowlanych i Dni Doradztwa z Rolnictwem. Na tym najwięksazym w\npółnocno-wschodniej Polsce wydarzeniu rolniczym było kilkaset wystawców z kraju\ni zagranicy i prawie 1000 zwierząt hodowlanych. Sokołów – Logistyka Sp. z o.o.\ndołączyła do grona wystawców nawiązując kontakty z rolnikami w zakresie skupu\nbydła i transportu żywych zwierząt.
\n\n
\n\n
W\nzwiązku z utworzeniem się nowej komórki Centrum Obsługi Rolnika w Sokołów –\nLogistyka Sp. z o.o. której jednym z głównych zadań jest skup bydła Spółka\nwzięła udział w Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie w dniach\n25-27.11.2016 roku. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania się w miejscu\nbiznesowych spotkań głównie polskich producentów z branży rolno-spożywczej.
         


Copyright © 2013 by Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego