Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. na XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowalnych i Dni z Doradztwem Roliczym w Szepietowie - Blog - Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka

Przejdź do treści

Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. na XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowalnych i Dni z Doradztwem Roliczym w Szepietowie

Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka
Opublikowany przez w COR ·
W dniach 22-25 września 2017 roku w Bednarach odbyła się XVIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show.Jest to jedna z największych wystaww Europie. Nie mogło nas tam zabraknąć. Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. uczestniczyła w tym wydarzeniu oferując odwiedzającym możliwość skupu bydła i oferując usługi transportu żywych zwierząt.
W Szepietowie w dniach 24-25 czerwca 2017 r. odbyła się XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni Doradztwa z Rolnictwem. Na tym najwięksazym w północno-wschodniej Polsce wydarzeniu rolniczym było kilkaset wystawców z kraju i zagranicy i prawie 1000 zwierząt hodowlanych. Sokołów – Logistyka Sp. z o.o. dołączyła do grona wystawców nawiązując kontakty z rolnikami w zakresie skupu bydła i transportu żywych zwierząt.
W związku z utworzeniem się nowej komórki Centrum Obsługi Rolnika w Sokołów – Logistyka Sp. z o.o. której jednym z głównych zadań jest skup bydła Spółka wzięła udział w Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie w dniach 25-27.11.2016 roku. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania się w miejscu biznesowych spotkań głównie polskich producentów z branży rolno-spożywczej.
         


Wróć do spisu treści