„Sokołów-Logistyka” na „SZARADZIE” - Blog - Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka

Przejdź do treści

„Sokołów-Logistyka” na „SZARADZIE”

Usługi transportowe | Sokołów-Logistyka
Opublikowany przez w Biuro Zarządu ·
20 marca 2019 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim odbyły się X Targi Edukacji, Pracy i Kariery „Szarada”. W tym roku wśród wielu wystawców nie zabrakło także firmy „Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o.
 
Szarada” została zorganizowana przez: Zespół Szkół nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim, Powiatowy Urząd Pracy i Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim. Głównym celem imprezy jest zaprezentowanie aktualnych ofert zatrudnienia dostępnych na lokalnym rynku pracy oraz pokazanie ofert edukacyjnych uczelni wyższych, szkół policealnych czy ośrodków szkoleniowych. Wydarzenie zgromadziło wielu uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych, doradców zawodowych, pracodawców, osoby bezrobotne oraz te, które chciałyby poszerzyć lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe.  
 
Firmę „Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o. na tegorocznych targach reprezentowali: Joanna Kosieradzka – Kierownik Kadr i Płac oraz Andrzej Segiń – Kierownik ds. Transportu Krajowego w firmie „Sokołów-Logistyka”. Stoisko Spółki cieszyło się dużym zainteresowaniem.  Przedstawiciele firmy udzielali informacji na temat m.in. możliwości znalezienia zatrudnienia w „Sokołów-Logistyka” oraz  odpowiadali na pytania odwiedzających, które dotyczyły głównie  specyfiki pracy jako logistyk lub kierowca. Była to dobra okazja do wymiany doświadczeń i opinii.

Wróć do spisu treści